Aldatılan kadın aynı şekilde intikam aldı

Aldatılan kadın hayal kırıklığına uğramıştır. Kızgınlık ve kendi tatminsizliği onu yataktan çıkarır. Banyoda ellerini yıkarken aynadaki yansımasına bakıyor. İyi bir şirkette geçirdiği uzun akşamdan yorgun, yorgun görünüyor, ağzının köşelerinde çok fazla acı var.
Genellikle bir bardak dumanlı viski bu duruma karşı yardımcı olur. Şişe mutfak tezgahının üzerinde ve neredeyse boş. Soğuk kiremitli zeminde çıplak ayakla duruyor ve tüylerinin diken dikenleri gibi baldırlarına tırmanıyormuş gibi hissediyor. İlk yudum, yeni yakılmış bir sigaranın ilk nefesi gibidir, en iyisidir. Pişmanlık içinde oturma odasındaki koltuğa yığılır ve neden sigarayı bıraktığını düşünürken dizüstü bilgisayar kullanıma hazır olduğunu duyurur. Gecenin bu saatinde internet forumlarında bile pek bir şey olmuyor.
Zaman öldürücü ve düşünce bastırıcı olarak İnternet. Alkolün yanan tadı yerini rahatlatıcı, yumuşak bir uykuluğa bırakana kadar beklemesi gerekiyor, sonra yatağına geri dönecek. Kocasının yanına uzanın, gözlerinizi kapatın ve filizlenen tüm hasreti atlatmayı umun.
Parmakları klavyede uçarken, düşüncelerine dalmaya devam ediyor. Keşke kocası ona bu gece iş ortağının yarım yıldan fazla süredir yaptığı gibi yoğun bir şekilde baksaydı. Küçük ilgi ve zararsız yetişkin flörtleriyle başladı. Artık uyuşturucu gibiydi. Daha da kötüsü. Sessiz bir anlaşmaydı.
Ve bu çok sessiz anlaşmada, bu gece bir kadının silahlarıyla oynamıştı ve raundu kazandığından emin değildi. Hiç kazanan var mıydı?
Bu olay için giyinmişlerdi, Maria, kocası ve iş ortağı. Erkekler takım elbise, kadınlar ise gece kıyafeti giyerlerdi. Maria dizlerini çevreleyen dar, siyah bir etek seçti. Ayrıca dekolte üzerinde üç sedef düğmeli kısa kollu siyah ipek bluzunu giymişti. Ancak kıyafeti, zarif, ışıltılı, sedefli şeritli, koyu renkli kumaştan yapılmış dar bir bel korsesi ile taçlandırıldı.
Tatlı kıvrımlarını en takdire şayan şekilde şekillendirdi ve dar belini vurguladı. Dikkatli izleyiciler, parmaklarıyla şeritleri takip etme, dar belini elleriyle kavrama ve düzgün kalçalara bakarken kendilerini kaybetme eğilimindeydiler. Kocasının iş ortağı da öyle. Bütün akşam kayıtsız şartsız dikkati onun üzerindeydi.
Kocası diğer misafirlerle küçük sohbete bağımlıyken, iş ortağı gözleriyle onu soydu. Bakın bak, onu gittikçe kirletti, karanlık gözlerinde arzuyla onu esir aldı ve en hassas noktasına vurdu. Bakışlarının yoğunluğu, kadında uzun zamandır unutulan ısının yükselmesine neden oldu. Bir özlem seliyle boğulmuştu. Bakışlarını kabul etmek, kısacık bir dokunuştan fazlasını aramak için cazip geldi. Tıraş sonrası kokusunu içine çekmek, parmaklarını kalın saçlarına sokmak ve onu dudaklarından öpmek istedi.
Ama o türden hiçbir şey yapmadı. Ne yazık ki, daha sonra evde böyle bir şey olmadı. Kocası, yanaklarında hafif bir kızarıklık görmedi. Onların çekingen yaklaşımlarını da fark etmedi. Kucağındaki nem ondan gizlenmişti. Ona kalan, göğsündeki acı verici özlem duygusu, karnındaki tatminsiz arzu, iş ortağının bakışlarının hatırası ve yanındaki KADIN kocasının onu hala fark edip etmediği sorusuydu.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*