Sıkılaşmak isteyen ateşli kızı salonda sikiyor

Kilolarını sorun eden kız sevgilisinden ayrılma noktasına gelmişti. Kendi psikolojisini bozmuş olmanın yanında birçok kıyafeti de artık eskisi gibi yakışmıyordu. Yaza sayılı günler kala bikini giymek için vücudunu sıkılaştırmak isteyerek gym spor salonuna yazıldı. Burada yakışıklı eğitimci erkeğin yakın markajı altında çalışmaya başladı. Adamın nefesini bacaklarının üzerinde hissetmek seksi kızı iyice azdırıyordu. Ağırlık kaldırdığı sırada ayırdığı bacak arasından görünen amını yalayan adama karşı koyamadı. Elleriyle külotunu çıkarıp sıkıca yalamasını istedi. Çalışmaya seks arası verip sporcu erkekle salonda sert ilişki yaşayarak antrenmanı bitirdi.

Kategoriler:

Adult, Fantazi Seks, Seks Hikaye

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

 • avatar
  Sinan 2 sene önce

  Sıkı baldırlı kadınlarından korkmaya başladım. Geçen kızın birisi bacaklarının arasına kafamı sıkıştırdı nefesimi kesti. Tabi sonrasında da ben onun belinden tutarak kavradım bende onun nefesini kestim.

  • avatar
   Bervin 2 sene önce

   Güzel şeyler yapmışsın ama sen kaslı kadın görmemişsin. Kaslı derken amı kaslı değil şöyle pazuları erkek gibi olmuşlardan sana göndereyim de bakalım ne yapacaksın.