Azgın dul güçlü orgazm ile güne başlıyor

Güne daha dinamik başlamak isteyen dul kadın erkek arkadaşını geceden evine alır. Sabaha kadar sevişmek isteyen adamı erteleyerek uyandığından duşa girip yeniden yatağa döner. Şimdi isteklerini yerine getirmek üzere hazır olan amını yakışıklı sevgilisine sunar. Derin aşk ile başladığı sevişme istediği kadar eğlenceli geçmeyince kendisi kucağa çıkar. Azgın dul kendini nasıl tatmin edeceğini çok iyi bildiğinden şaşkın damada sadece yatakta uzanmak kalmıştır.

Üstte istediği hızda zıplayarak zevk dürtülerini kontrol eden azgın dul sabahın erken saatinde yeterince efor sarf eder. Hızlı hareketlerinden dolayı arada amından çıkan yarağı aceleyle yeninden yerleştirerek devam eder. Kıvrak bel hareketlerini yaparak klitorisine daha fazla temas ile kısa sürede bağırarak orgazmı yaşamasına rağmen bitmek bilmeyen isteğini köreltmesi çok zor olur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar
  Rafet 2 sene önce

  Saçlarından tutup siktiği bölümde kendimden geçtim son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden kısa olmasa daha iyi olurdu.

 • avatar
  Ülkü 2 sene önce

  Bu film ile ilgili geniş bir arge çalışması yapmak lazım. Gece boyu vermeyen kadın sabah erkenden nasıl bu kadar azmış olabilir diye 😂

 • avatar
  Sanem 2 sene önce

  Her zaman istediğim kadın erkek ilişkisi. Kimse kimseye yüklenmeden canı isteyen seks yapabilecek. Birisi istiyor ötekisi nazlanıyor pek sevmiyorum o türleri.