Çok büyük yaraklı kel kadını mastürbasyon yaparken yakaladı

Eline aldığı porno dergisini okuyarak zan genç kadın hemen koltukta gömleğinin düğmelerini açarak kendisini okşamaya başlıyor. Diri göğüslerini okşayan seksi kız bir süre sona eteğini yukarıya doğru sıyırdıktan sonra hemen bacak arasını açarak vajinasını okşayarak orgazm olmaya çalışıyor. Kendisinden başka evde kimselerin olmadığını sanan genç kız mastürbasyon yaparken gözleri dönüyor. Fakat arkasında bulunan kel bir adam ise kızın mastürbasyon yaptığını görünce uzun kalın penisi hemen elleri arasına alarak ona bakarak mastürbasyon yapıyor. Kel adamın mastürbasyon yaptığını gören kız hemen utanarak yerinden kalkıyor ama gülümseyen tavırlarla kel adamla ilişkiye girmek için ilk adımı atıyor.

Karşısında gördüğü büyük penis karşısında ne yapacağını bilmeyen genç kız daha önce böylesini görmediğini söylüyor. Ellerini kullanarak kel adamın penisini sıvazlayarak oynadıktan sonra onun penisinin ucunu yavaş bir şekilde yalamaya başlıyor. Penisin uzunluğu sebebiyle hepsini ağzına alamayacağını söyleyen genç kız oral seks yapmaya devam ediyor. Kel adam ise kızın gömleğini çıkararak onun göğüslerinin ortaya çıkmasını sağlayarak yavaş hareketlerle onu soyuyor. Oral seks yapan kız bir yandan ellerini kullanarak kendi vajinasını parmaklayarak mastürbasyon yapıyor. Diri büyük göğüsleri olan kızın kendisine oral seks yamasıyla başı dönen kel adam bu anlardan çok zevk alarak genç kızı inceliyor.

Hemen domaltarak penisinin yarısını sokabilen adam hızlıca girerek genç kızı defalarca boşaltıyor. Koltukta içerisine giren penisle başı dönen kız çok zorlanarak zevk seslerini çıkarıyor. Bir süre sonra hemen kızın bacak arasını açan kel adam onun içerisine tekrar git gel yaparak sikmeye başlıyor. Bu esnada aldığı zevk sebebiyle gözlerini kapatarak göğüslerini avuçlarının arasına alan genç kız boşalmak için çaba gösteriyor. Penis üzerinde hafif hareketlerle zıplamaya çalışan kız daha sonra penise tekrar oral seks yaparak onu boşaltmayı başarıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar
    Demet 3 sene önce

    Ay ben böyle bir yarak daha önce hiç görmedim şoklardayım.

  • avatar
    Behzat 3 sene önce

    Yuh adamdaki sikin büyüklüğünü görünce benimkine üç dört defa baktım, sonunda daha kısa ama daha iyi iş yaptığına karar verdim, döndür götüne yok keltoş.