Genç kız komşusuyla ilişkiye girmek için ısrarcı oluyor

Tayt giyen alımlı kız komşusu olan genç adamın evine giderek onunla kahve içerek evin oturma kısmında sohbet ediyorlar. Uzun bir sohbet sonrasında kadının gözleri adamın önüne doğru bakıyor ve bir an önce o penisi somurmak yalamak için aceleci davranıyor. Sıcak tavırlar sonrasında ise genç tayt giymiş kadın harekete geçerek onun kaslı kollarını okşayarak tahrik etmeye çalışıyor. Hemen elini pantolonun üzerine götüren alımlı fahişe komşusu olan adamın dur demelerine bile ikna olmadan yapacağını yaparak onu soymaya başlıyor.

Kadının tahrik edici hareketlerine dayanamayan adam karısının evde olmaması sebebiyle kendisini rahat hissetmiyor ve her an gelebileceğini söylüyor. Ateşli kadın ise onun boynundan ve kulaklarından öperek tahrik ettikten sonra onun kucağına çıkarak soyunduktan sonra evin oturma odasında vücutları birleşerek harika pozisyonlarda ateşlice sikiş yaşıyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar
  Gizem 2 sene önce

  Böyle azgın bir kız görmedim adam biraz salak bana göre kız sana ısrar ediyor sevişmek için kendisini tutuyor evde tek başınasın hemen siksene kız etkileyici ilişkiden anlıyor.

  • avatar
   Muammer 2 sene önce

   Seni görmeyi gerçekten çok istedim şimdi. Böyle profesör gibi yorum yapmışsın acaba yatakta nasılsın.

   • avatar
    Melina 2 sene önce

    Yataklar özeldir ama onu asıl özel yapan erkeğin kadına gösterdiği ilgi malesef. Sana porno yıldızını da versek sen kibar olmadıktan sonra verim alamazsın.