Kısa saçlı zengin yaşlı kadına evde özel masaj hizmeti

Kısa saçlı olan zengin yaşlı kadın evinde kimselerin olmadığı bir anda bir masaj firmasına arama yaparak buradan bir genç masörün gelip kendisine masaj yapmasını istiyor. Masaj firması hemen yakışıklı bir masörü yaşlı kadının evine gönderiyor. Eve giden yakışıklı masör kadının uzun boylu seksi olması sonrasında gözleri dönüyor hemen hazırlıklarını yapan masör salonun orta kısmına masaj koltuğunu ayarlıyor. Seksi etekli yaşlı kadın ise bir anda adamın gözleri önünde soyunarak işi çıplak yapmasını istiyor. Müşterisini karşısında çıplak bir şekilde gören masör hemen penisinin kalktığını fark ediyor. Böylesine ateşli yaşlı mature kadına daha önce masaj yapmayan genç adam nefes alışveriş sesi bile değişiyor.

Masör onu sikmek için sabırsızlandı

Masaj yaptıran zengin kısa saçlı kadın ise hemen yüz üstü masaj koltuğuna çıplak bir şekilde yatarken genç adam ellerini yağlayarak kadının omuz kısımlarını okşayarak masaj yapmaya başlıyor. Gözleri kapalı olan kadın arada genç masöre asılmasıyla ortam daha sıcak bir hal alıyor. Kadının yavaş bir şekilde beline doğru ilerleyen genç adam onun kalçalarını okşamak istemiyor ama yaşlı kadının amacı evde kimseler yokken bu genç masör adama kendisini çok dehşet bir şekilde siktirmek istiyor. Sıra dışı bir şekilde kadının sert kalçalarını okşayan genç masör adam daha fazla dayanamayacağını masajı bitirmek istediğini söylüyor ama yaşlı kadının durmak gibi bir fikri yok onunla olmak beraberlik yaşamak istiyor.

Yaşlı kadının zevk sesleri tahrik etti

Yaşlı kadının bir süre sonra yüz üstü dönmesiyle göğüsleri ve vajinası ortaya çıkıyor. Masör genç adam büyük bir iştahla göğüsleri ellerinin arasına alarak okşarken kadının çıkardığı inleme zevk sesleri sonrasında daha çok azarak ellerini onun sıcak ateş gibi yanan amcığına doğru götürüyor. Burada kadının amcığını okşadığı an yaşlı kadın gözlerini açarak hemen onun sikini dudakları arasına almak istediğini söylüyor. Bu istekleri geri çevirmeyen masör ona oral seks yaptırdıktan sonra uzun boylu yaşlı olgun kadını masaj koltuğunda sikerek mutlu etmeye çalışıyor. Böylesine ateşli bir müşterisi daha önce olmayan adam bu kadınla yaşadığı masaj dakikalarından oldukça hoşnut olduğunu söyleyerek bir süre sonra filmi sonlandırıyor.

Kategoriler:

Masaj, Mastürbasyon, Yabancı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

  • avatar
    Ahmet 2 sene önce

    Ne zamandır bu kısa saçlı yaşlı kadının porno filmlerini arıyordum sonunda buldum teşekkürler.

  • avatar
    Ersan 2 sene önce

    Kadının yaşına göre kalçaları diriliği oldukça muhteşem görünüyor.

  • avatar
    İdris 2 sene önce

    Böyle sevgilim olsa sabah akşam sikerim olgun kadın kendisini nasıl siktirme yolunu bulmuş.