Kızıl saçlı misafirin düşlediği erkekle ilişkisi gerçek oldu

Kızıl saçlı uzun boylu seksi kadın misafir olduğu evde arkadaşının sevgilisini düşleyerek kendisini okşayarak mastürbasyon yapma peşinde. Azgınlığı hat safhada olan seksi kızıl saçlı bayan hemen bacak arasını açarak erkeğin eline geçirmiş olduğu kravatı vajinasına doğru sürtünerek onu düşlemeye başlıyor. Göğüslerini ellerinin arasına alarak okşayan uzun boylu genç kadın yavaş hareketler yaparak sesinin fazla çıkmasını istemiyor. Tahrik olarak bir an önce boşalmak isteyen kızıl saçlı ellerini bacak arasına atarak cinsel bölgesini okşamaktan oldukça zevk aldığını söylüyor. Hal böyle olunca vajinası sulanan kadın gözlerini kapatarak arkadaşının sevgilisini düşünmekten kendisini alı koyamıyor.

Uzun boylu kadın neye uğradığını şaşırıyor

Yarak hastası olan kızıl saçlı güzelliği ile erkeğinde aklını başından almıştır. Odadan gelen sesler üzerine odanın kapısından misafir bayanın sesini dinleyen yakışıklı sonunda odaya girmeye karar veriyor. Odaya girdiği bir anda karşısında uzun boylu kızıl kadının kendisini orgazm yapmak için mastürbasyon yaptığını görünce gözlerine inanamıyor. Bu durumdan oldukça utanan misafir kadın ne yapacağını şaşırıyor ama yakışıklının bir adım atarak onunla ilişkiye girme isteğine karşı koyamayarak hemen yatakta oturarak dudakları birleşip sevişmeye başlıyorlar. Hayal ettiği adamın kollarında olduğunun bilincinde olan kızıl bayan bu zevkli anların hemen bitmesini istemiyor. İç çamaşırlarıyla etkileyici görünüme sahip olan kadının yatakta üzerine çıkan genç adam sevgilisinin arkadaşını yatakta sikmek için kararlı görünüyor. Hemen onun boyun bölgelerinden başlayarak göğüslerine inerek onun en zevk aldığı noktalara dokunuşlar sergiliyor. Kendisini tamamen bu yakışıklının kollarına bırakan ateşli kadın zevkli anlar sonrasında nefes sesleri çoğalmaya başlamıştır. Arkadaşının işe gittiğini öğrenen uzun boylu kadın daha rahat hareketler ve çoğalan zevk sesleriyle aklını başından alıyor.

Düşlediği erkeğin sikiş tecrübeleri etkileyici oldu

Kızıl saçlı kadını soyduktan sonra onun bacak arasına dil darbeleri atan tecrübeli yakışıklı bir süre sonra kadının kendisine doğru domalmasını isteyerek orasını yaladıktan sonra kalkmış olan sikini hemen onun içerisine sokarak yanan ateş gibi kızıl bayanı sert bir şekilde sikmeye başlıyor. Nefes kesici tüm pozisyonları deneyerek onu siken adam kızın bir süre sonra anal deliğine girmek istiyor. Götünün içerisine girecek olan penis sayesinde oldukça heyecanlanan kızıl saçlı misafir bunun zor olacağını çok çekindiğini söylüyor. Yakışıklı adam fazla ısrar etmeden onu sikmek için harekete geçerek bildiği tüm pozisyonları yatakta deneyerek vücutları birleşmiş bir şekilde tutku dolu seks sahneleri yaşayarak defalarca orgazm olmayı başarıyorlar. Düşlediği erkeğin kendisini sikmesinden oldukça mutlu olan kızıl saçlı bu amacına ulaştığı için çok mutlu bir seks yaşadığını ifade ederek ona bir çok kez teşekkür ediyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

4 Yorum

 • avatar
  Zafer 2 sene önce

  Böyle kadınlar çok rahat sevgili bulabilirler neden mastürbasyon yapma gereği duyuyorlar anlamadım.

 • avatar
  Aykut 2 sene önce

  Kızıl saçlı kadın etkileyici görünüyor. Mükemmel bir kadın böyle bir hatun neden kendi başına mastürbasyon yapar anlamadım.

 • avatar
  İsmet 2 sene önce

  Uzun boylu kadının seksi kalçaları benim yanımda olmalıydı onu havalara uçururdum.

 • avatar

  Bu şekilde sevişmeli kızıl saçlı kadınların sıcak ilişkilerini seviyorum kadın kendisini tam anlamıyla adama vererek sikişmiş.