Komşusu olan dul kadın sarhoş genç adama sahip oldu

Komşusu olan dul kadın evinde yoga ve masaj hizmeti veriyor. Genç adam ise komşusunun kapısını çalarak sarhoş olduğunu söyleyerek rahatlama seanslarını yaşamak istiyor. Seksi kadın genç adamın yatağa doğru yatmasını istiyor. Uzun zamandır cinsel birliktelik yaşamayan dul kadın adamın sarhoşluğundan faydalanarak onunla birlikte olmak istiyor.. Bir süre sonra yarı çıplak bir şekilde yatağa yatan genç adamın utanmaması gerektiğini söylüyor. Çıplak bir şekilde yatarken dul kadın ona bakmamaya çalışıyor. Hemen işini yapmaya başlayan dul komşu bütün hünerlerini onun üzerinde göstermek istiyor. Kadının yaptığı hareketlere aldırış etmeden yatakta uzun süreli yatan genç adam olacakları aslında hafif tahmin ediyor ama çok güzel kokan dul kadına karşı koymak istemiyor.

Yatağın yanı başına gelen dul kadın hemen onun boyun bölgelerini avuçlarının arasına alıp okşarken bir yandan bacaklarını kalın penise doğru değdirerek genç komşusunu taciz ediyor. Olgun kadın aslında kendisini burada sert bir şekilde siktirmek istiyor. Bu durumdan utanan genç adam ise olgun kadına kendisini bırakarak onun her istediklerini yapmasına izin veriyor. Bir süre sonra çarşaf altından penisi gören dul kadın onu avuçlarının arasına alarak komşusuyla yaşayacağı ilk sikiş macerasının adımlarını atmış oluyor. Ateşli dul kadın genç adamla evinde rahatlama seansları yapması tamamen kendi çıkarlarına yöneliyor. Penisi gören olgun dul kadın daha fazla dayanamadan komşusunun penisini dudakları arasına alarak oral seks yapmaya çalışıyor. Genç adam ise komşusu olan dul kadının yaptığı oral seksi izlerken kadının dışarı çıkan büyük göğüsleri karşısında çok etkileniyor.

Hemen eteğini yukarıya doğru çeken dul kadın sarhoş genç adamın kucağına doğru çıkararak hızlıca içerisine penisin girmesini sağlıyor. Sarhoş genç adam yatakta yatarken içerisine aldığı penis üzerinde gidip gelen olgun kadın genç adama sahip oluyor. Dul kadının yaptığı özel pozisyonlar sonrasında genç adam boşalmak için çok çaba gösteriyor. Daha fazla dayanamayan genç adam hemen kadının üzerindeki tüm eteği dışarıya çıkardıktan sonra onu domaltarak onun arkasına geçip hızlı bir şekilde onu sikiyor. Kadını sikerken oynayan göğüsleri kadının nefesini kesiyor sarhoş erkekten bu kadar performans beklemeyen dul kadının zevkten gözleri dönüyor ve bir süre sonra dehşet pozisyonlarda ikili fena halde boşalıyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

7 Yorum

 • avatar

  Böyle komşum olsun daha ne isterdim bu kadının her şey yapmasına izin verirdim etkileyici bir film.

 • avatar

  Bu filmi izleyince kadının karşısında ben bile sarhoş olmak istedim.

  • avatar
   Gökçe 2 sene önce

   Alkoller benden olsun ama beni tatmin edemez sarhoş olur kalırsan sonra tanıdım travestiler var çağırır senin icabına baktırırım.

 • avatar
  İsmet 2 sene önce

  Kadını çok beğendim böyle dul bir kadın bana sahip olsa daha ne isterim.

 • avatar

  Eski sevgilime benziyor kadın üç evlilik yapmıştı ama hala taş gibiydi ne sikişler yaşadım.

 • avatar

  Bende yatak odamın her yerini ayna yapacam iyi oluyormuş.

 • avatar
  Abuş 2 sene önce

  Kadına aşık oldum imkanım olsa monitörden içeriye girer adamı döver dul kadını sikerdim.