Yarak hastası dul olgunun kucakta keyif veren sikişi

Büyük göğüsleriyle etkileyici görünüme sahip olan olgun kadın sik meraklısı olduğunun farkındadır. Evine aldığı erkekle deneyim yaşamak isteyen olgun kadın onun sikini açıkta görerek yavaş hareketlerle soyunarak onu yalamayı tercih ediyor. Uzun bir beraberliği biten kadın uzun zamandır seks yapmadığını söyleyerek eve aldığı adam karşısında etkileyici görünüm sergiliyor. Yeni tanıştığı adamın yarağına doğru yönelen kadın hemen onu dudakları arasına alarak sakso çekiyor. Göğüslerinin büyüklüğü karşısında kadının kendisini tatmin etmesini izleyen erkek bir süre sonra olgun kadının kucağına geçip penisi tutarak elleriyle içerisine sokmasıyla hal başka bir boyut alıyor.Beyaz kalçalı olgun kadının işi bilir tavırları sonrasında nefesi kesilen erkek daha önce böyle bir bayanla birlikte olmadığını seks sırasında söylerken kadına iltifatlar etmeyi sürdürüyor.

Beyaz kalçalarıyla olgun kadına hayranlığını gizleyemedi

Bu iltifatlar karşısında başı dönen olgun kadın daha fazla baskıcı olarak sikin içerisinde daha uzun süreli durmasını sağlıyor. Tamamen çıplak kalan kadın bu sefer yüzünü genç erkeğe doğru dönerek kucakta zevk almaktan oldukça hoşlandığını söylüyor. Kadının her kucakta defalarca hızlı bir şekilde zıplamasıyla büyük göğüsleri oynayarak ortaya çıkıyor. Göğüs uçlarının büyüklüğünü gören erkek hemen onun göğüslerini avuçlarının arasına alarak dil darbeleri atarak kadınında orgazm olmasını istiyor. Sonunda harekete geçen eleman kadının beyaz büyük götünü karşısında alarak onu domalır pozisyonda sikmeye karar vererek hızlı bir şekilde onun içerisine giriyor. İçerisine giren penis sonrasında olgun kadının zevk sesleri evin tüm odalarından duyulacak kıvama geliyor. Kadını sikerken onun kalçalarını tokatlamaktan vazgeçmeyen adam boşalmak istiyor. Kadını uzun süreli olarak siktikten sonra hemen onun dudaklarına penisi vererek sakso çektirerek bütün döllerini kadının dudakları arasına boşalarak ilişkiyi sonlandırıyor.

Kategoriler:

Dul, Mobil

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

5 Yorum

 • avatar

  Kadının büyük göğüsleri harika böyle dul kadın benim yanımda olacak onu keyifle sikerim.

 • avatar
  Deniz 2 sene önce

  Çok özel görüntüleri var izlerken zevk aldım dul olgun hatunla kaçamak yapmak bana zevk verirdi.

  • avatar
   Gülay 2 sene önce

   Neden dul olmayınca zevk vermeyeceğini mi düşünüyorsun ?

   • avatar
    Galip 2 sene önce

    Ortam kızışıyor, dullar ile kızlar arasında birazdan seks kavgası çıkacak bu durumdan da en kazançlı çıkan sikiş bekleyen erkekler olacak.

   • avatar
    Osman 2 sene önce

    Senin zevk veremeyeceğini düşünen erkek şüphelerin en büyüğünü hak ediyor. İsmini defalarca tekrarlamak bile beni azdırıyor. Ne dullar var ki görme de yanında yat.