Yarak meraklısı temizlikçi kız ile mutfakta ateşli sevişme

Genç kız paraya ihtiyacı olmasa bile evli erkeklere olan ilgisinden dolayı temizlikçiliğe başlar. Böylelikle evlerine gittiği erkekleri baştan çıkarıp onlarla rahatlıkla sex yapar. Son olarak gittiği evde kendine karşı ilgisiz davranan erkeği etkilemek için yoğun çaba sarf eder. Terleyen vücuduna yapışan gömleği ufak memelerini daha seksi hale getirmiştir. Bu haliyle sonunda alakasız görünen erkeğin tüm dikkatini ufak memelerine toplar. Yanına yaklaşan adamın çekingen tavırlar sergilemesinden sonra kendinin de seks yapmak istediğini göstermesi gerektiğini düşünür. Sıcak olduğunu söyleyerek gömleğini çıkarıp sutyensiz memelerini açarak okşamasını söyler. Heyecanla hizmetçi kızın tazecik göğüslerini avuçlayan adam tahrik olur.

Hizmetçi kızın cinselliğe düşkünlüğünden faydalandı

Minyon yapılı kızın göğüsleri gibi çekici olan götünü de avuçlayarak yere yatırır. Bacaklarını havaya kaldırıp önünde kasılmış olan amcığa aletini derinliklerine kadar kökleyerek siker. Yarak meraklısı temizlikçi kız içerisine giren penis sonrasında neye uğradığını şaşırıyor. Onun yuvarlak kalçalarını önüne alarak hızlı bir şekilde kalın damarlı penisini temizlikçi kadının içine sokan adam saçlarından tutarak onu hızlıca sikerek kendisinden geçiriyor. Onun sikmesiyle temizlikçi kadın terleyen vücuduyla nefes nefese kalarak daha hızlı olmasını söylüyor. Uzun süre her türlü deneyimleri gerçekleştirdikten bir süre sonra ikili çok iyi bir şekilde boşalarak kendilerinden geçiyorlar. Bu ilişki bitiminde hemen ikili banyoya giderek banyo sonrasında tekrar ilişkiye girmek için hazırlık yapmak için aceleci davranıyorlar. 

Kategoriler:

Erotik, Genç Çiftler, Hizmetçi, Yabancı

Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar
    Nedim 2 sene önce

    Yarak meraklısı kadının göt deliğini iyi zorlamış bende olsam aynı hareketleri denerdim.

  • avatar
    Gülben 2 sene önce

    Benim istediklerimi başka kadınlar elde edince sinir oluyorum. Neden beni böyle becerecek erkekler değmez kızlarla birlikte oluyor.