Yaşlı kadının dibine kadar geçirip bağırtıyor

Eczacılık yapan yaşlı kadın erkek müşterisine yardımcı olmak isteyerek yanına çağırıyor. İçindeki düşünceleri bir türlü diline dökemeyen adamın konuşmasını beklerken utandığını fark ediyor. Eczanenin köşe noktasına çekerek fısıldayan bir ses tonuyla söylemesini istiyor. Cinsel güç artırıcı hap almak istediğini söyleyen adamın derdini anladığında yüzünde sinsi gülümseme geçiyor. İlaç firmasından yeni gelen en etkili ilacı verip geri dönüş yapmasını istiyor. Kullandıktan sonra aynı gün geri dönen adamın mutlu ifadesinden işe yaradığını anlıyor. Rahatça kendine açılan adamın haplı cinsel performansını merak eden yaşlı kadın randevulaşarak buluşup sevişiyor. Aklının ucundan geçmeyen tanışma sevişme macerasından sonra dibine kadar giren yarak ile zorlandığını anlatan sesler çıkarıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar
  Neslihan 2 sene önce

  Yaşlılar çok sempatik seks yapıyorlar. Geçenlerde birisiyle birlikte olduk içime boşaldı ihtiyar hemen ardından uykuya daldı bir teşekkür öpücüğü bile veremedi.

 • avatar

  Jartiyer siyah olsa daha iyi olurmuş.

  • avatar

   Renge takılma canım benim senin teninin rengi önemli olan. Erkeğini kıyafetle mi kandıracaksın sen işini iyi yap gerisini bırak.