Yaşlı patronun genç sarhoş karısıyla yatakta sıcak temas

Yaşlı patronu çok zengindir ve genç kadınlarla birlikte olmaktadır bu kadına karşı ilgi gösteren eleman onunla birlikte olmanın hayalini düşlemektedir. Bir süre sonra sarışın genç kadın kocasının şehir dışına çıkmasıyla evde tek kalmıştır ve can sıkıntısı sebebiyle iş yerinin yolunu tutuyor. Burada genç elemanla tanışıyor onunla beraber kaçamak yapabileceğini düşünerek iş çıkışı içkili bir mekana giderek zaman geçiriyorlar. Yaşlı patronun böylesine ateşli karısı olmasından oldukça hoşlanan adam artık düşlerine kavuştuğunu söyleyerek harekete geçiyor.

Beraber olmayı düşündüğü patronun karısıyla gecenin bir saatinde baş başa olmanın heyecanını yaşayan delikanlı elaman onunla hemen eve doğru gidiyorlar. Evine bıraktığı sarışın patronun karısı onunla kendisiyle gelmesini istiyor sonrasında ise kapıdan girer girmez ikili tutkulu şekilde sevişiyorlar. Bunun üzerine ateşli kadın onu doğru yatak odasına götürüyor, kocasının yokluğunu bu adamla yaşamak onunla çılgın orgazm deneyimi gerçekleştirmek için sarhoş bir şekilde sıcak temas gösteriyor. Kucak üzerinde sürtünerek zevk dolu dakikaları yaşayan kadın oldukça bu durumdan memnun görünüyor.

Kategoriler:

Adult, Erotik, Full 4K HD

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

1 Yorum

  • avatar
    Matador 2 sene önce

    Eteği çıkarmadan kadını kucağına alıp sikse film daha güzel olurdu. Sarhoş kadınla sıcak temas etkileyici olmuş beğendim bu filmi tam ateşli bir hatun beğendim.